Przekąski w pracy – jak zdrowo wybrać?

przez EduInfo 6 613 views0

Każdy z nas spotyka się z dniami, podczas których, w pracy dłuży nam się czas, nie mamy siły i energii, aby dalej pracować zarówno, kiedy wykonujemy pracę fizyczną, jak i biurową. Najczęstszym sposobem na pobudzenie, jaki wykorzystujemy to wypicie mocnej kawy, jednak nie zawsze jest to odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich.

Zmień posiłki w pracy i wybierz zdrowe przekąski 

Wiele lepszą formą na nabranie energii jest spożywanie odpowiednich posiłków, bogatych w odpowiednie składniki. Zastępując kanapki na sałatkę ze świeżych warzyw z grillowanym kurczakiem mamy gwarancję lepszego samopoczucia w pracy, jednak zmiana jednego posiłku może nie wystarczyć. W pracy, zwłaszcza, kiedy dłuży nam się czas i nie mamy energii powinniśmy sięgnąć po przykładowo batonik musli.

Sposób na energię na cały dzień

Batonik musli dostarczy nam wiele energii nawet na kilka dodatkowych godzin pracy. Przekąski, jakie mogą nam towarzyszyć to: migdały, rodzynki, czy płatki kukurydziane. Każda porcja bakalii, czy płatków to wielka porcja energii, która dodatkowo wspiera naszą koncentrację, dzięki czemu pracujemy efektywniej, wydajniej, a przede wszystkim szybciej mija nam czas.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>