Mop elektryczny Karcher – odkurzanie i mycie w jednym

przez EduInfo 7 644 views0

odkurzacz karcher

Nie masz czasu na odkurzanie i mycie podłóg? A może nie satysfakcjonują Cię efekty tradycyjnego sprzątania? Przekonaj się, jak działa mop elektryczny Karcher. Sprzątaj szybciej i dokładniej. Przekonaj się, że sprzątanie może być łatwe i przyjemne.

Mop elektryczny Karcher – odkurzacz i mop w jednym

Mop elektryczny Karcher to urządzenie, dzięki któremu łatwiej i szybciej posprzątasz swoje mieszkanie. Z jego pomocą za jednym podejściem zarówno odkurzysz, jak i umyjesz podłogi. Mop posiada również funkcję suszenia.

Jak to działa?

Z czyszczoną powierzchnią mają kontakt obracające się z prędkością 500 obrotów na minutę wilgotne pady walcowe, które wykonane są z mikrofibry. Pady nasączane są czystą wodą oraz specjalnym środkiem czyszczącym. W ofercie produktów Karcher dostępne znajdziesz środki czyszczące przeznaczone do różnych typów nawierzchni – drewna, paneli, kamienia i płytek ceramicznych. Płyny te zmiękczają brud zalegający na podłodze, dzięki czemu system odkurzający z łatwością zbiera je z padów i zasysa do pojemnika na brudną wodę.

Jakie inne funkcje elektrycznego mopa ułatwiają sprzątanie?

  • Ruchoma głowica – pozwala z łatwością omijać przeszkody oraz czyścić trudne dostępne miejsca, takie jak schody czy kąty.
  • Wymienne pady – oznaczone są różnymi kolorami. Dzięki temu z łatwością zapamiętasz, które z nich są przeznaczone do mycia poszczególnych rodzajów powierzchni.

Jak dbać o mop elektryczny Karcher?

Utrzymanie urządzenia w czystości nie wymaga większego wysiłku. Wykonane z mikrofibry pady można prać w pralce. Inne elementy, takie jak zbiornik na płyn czyszczący czy pojemnik na brudną wodę bez obaw można czyścić w zmywarce.

Mop posiada również funkcję samoczyszcząca pady. Dzięki niej unikniesz bezpośredniego kontaktu z brudem i ręcznego usuwania z niego elementów, które mocniej się w nie wtarły. Jak to działa? Do dołączonej do urządzania stacji dokującej wystarczy nalać czystej wody, następnie wstawić do niej mop elektryczny i uruchomić go. Dzięki szybkim obrotom pady wyżymają się błyskawicznie.

Dlaczego warto używać mopa elektrycznego Karcher?

Mop elektryczny to przede wszystkim oszczędność czasu – dzięki temu, że nie musisz już osobno odkurzać i myć podłóg, sprzątanie zajmie Ci o połowę czasu mniej. Jakie inne korzyści wynikają z jego stosowania?

  • Obracające się pady same przesuwają urządzenie po podłodze – dlatego sprzątanie za pomocą mopa elektrycznego nie wymaga dużego wysiłku i nie sprawi trudności osobom, które mają np. problemy z kręgosłupem.
  • Odkurzanie i mycie odbywa się jednocześnie – dzięki temu nie unikniesz naniesienia się kurzu lub innych zanieczyszczeń w czasie pomiędzy odkurzaniem i myciem. Jest to istotne szczególnie wtedy, gdy w swoim mieszkaniu trzymasz zwierzęta.
  • Mop elektryczny zużywa dużo mniej wody – tradycyjne mopy dużo mocniej nasiąkają wodą, przez co jej zużycie znacząco wzrasta.
  • Podłoga czyszczona mopem elektrycznym schnie po dwóch minutach – mniejsza ilość wody pozostawiona na podłodze schnie szybciej niż kałuże pozostawione przez tradycyjne mopy. Dzięki temu możesz szybciej zacząć swobodnie przemieszczać się pod domu bez obaw o pozostawienie śladów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>