Technologia

Mop elektryczny Karcher – odkurzanie i mycie w jednym

odkurzacz karcher

Nie masz czasu na odkurzanie i mycie podłóg? A może nie satysfakcjonują Cię efekty tradycyjnego sprzątania? Przekonaj się, jak działa mop elektryczny Karcher. Sprzątaj szybciej i dokładniej. Przekonaj się, że sprzątanie może być łatwe i przyjemne.

Mop elektryczny Karcher – odkurzacz i mop w jednym

Mop elektryczny Karcher to urządzenie, dzięki któremu łatwiej i szybciej posprzątasz swoje mieszkanie. Z jego pomocą za jednym podejściem zarówno odkurzysz, jak i umyjesz podłogi. Mop posiada również funkcję suszenia.

Jak działa mop elektryczny?

Z czyszczoną powierzchnią mają kontakt obracające się z prędkością 500 obrotów na minutę wilgotne pady walcowe, które wykonane są z mikrofibry. Pady nasączane są czystą wodą oraz specjalnym środkiem czyszczącym. W ofercie produktów Karcher dostępne znajdziesz środki czyszczące przeznaczone do różnych typów nawierzchni – drewna, paneli, kamienia i płytek ceramicznych. Płyny te zmiękczają brud zalegający na podłodze, dzięki czemu system odkurzający z łatwością zbiera je z padów i zasysa do pojemnika na brudną wodę.

Jakie inne funkcje elektrycznego mopa ułatwiają sprzątanie?

  • Ruchoma głowica – pozwala z łatwością omijać przeszkody oraz czyścić trudne dostępne miejsca, takie jak schody czy kąty.
  • Wymienne pady – oznaczone są różnymi kolorami. Dzięki temu z łatwością zapamiętasz, które z nich są przeznaczone do mycia poszczególnych rodzajów powierzchni.

Jak dbać o mop elektryczny Karcher?

Utrzymanie urządzenia w czystości nie wymaga większego wysiłku. Wykonane z mikrofibry pady można prać w pralce. Inne elementy, takie jak zbiornik na płyn czyszczący czy pojemnik na brudną wodę bez obaw można czyścić w zmywarce.

Mop posiada również funkcję samoczyszcząca pady. Dzięki niej unikniesz bezpośredniego kontaktu z brudem i ręcznego usuwania z niego elementów, które mocniej się w nie wtarły. Jak to działa? Do dołączonej do urządzania stacji dokującej wystarczy nalać czystej wody, następnie wstawić do niej mop elektryczny i uruchomić go. Dzięki szybkim obrotom pady wyżymają się błyskawicznie.

Przeczytaj także:  Mobilna fotografia. Na co zwrócić uwagę przy wyborze smartfona?

Dlaczego warto używać mopa elektrycznego Karcher?

Mop elektryczny to przede wszystkim oszczędność czasu – dzięki temu, że nie musisz już osobno odkurzać i myć podłóg, sprzątanie zajmie Ci o połowę czasu mniej. Jakie inne korzyści wynikają z jego stosowania?

  • Obracające się pady same przesuwają urządzenie po podłodze – dlatego sprzątanie za pomocą mopa elektrycznego nie wymaga dużego wysiłku i nie sprawi trudności osobom, które mają np. problemy z kręgosłupem.
  • Odkurzanie i mycie odbywa się jednocześnie – dzięki temu nie unikniesz naniesienia się kurzu lub innych zanieczyszczeń w czasie pomiędzy odkurzaniem i myciem. Jest to istotne szczególnie wtedy, gdy w swoim mieszkaniu trzymasz zwierzęta.
  • Mop elektryczny zużywa dużo mniej wody – tradycyjne mopy dużo mocniej nasiąkają wodą, przez co jej zużycie znacząco wzrasta.
  • Podłoga czyszczona mopem elektrycznym schnie po dwóch minutach – mniejsza ilość wody pozostawiona na podłodze schnie szybciej niż kałuże pozostawione przez tradycyjne mopy. Dzięki temu możesz szybciej zacząć swobodnie przemieszczać się pod domu bez obaw o pozostawienie śladów.

Przeczytaj także:

Avatar

EduInfo

About Author

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać

Technologia

5 aplikacji, które musisz mieć w swoim telefonie!

Smartfony prawie całkowicie wyparły z codziennego użytku notatniki i kalendarze. Dla większości osób to pierwsza rzecz po którą sięgają po
Technologia

Czy jesteś uzależniony od Facebooka?

Uzależnienie od Facebooka staje się coraz większym problemem wśród młodych ludzi. Najczęściej objawia się nieustającym sprawdzaniem wiadomości na portalu społecznościowym,