Maski do włosów na bazie naturalnych składników

przez EduInfo 5 753 views0

Maski do włosów są narzędziem w pielęgnacji włosów, które ma wpłynąć na ich długotrwałą kondycje. Zawierają wiele składników odżywczych oraz takich, które ułatwiają ich transport w głąb struktury włosów.  Są uzupełnieniem pielęgnacji włosów poza odżywką i szamponem.

Czytajmy składy!

Z racji tego, że maska do włosów, to produkt, który trzymamy na włosach przez około pół godziny i ma znacząco wpłynąć na regenerację naszych włosów, czytajmy składy tych produktów. Czego powinniśmy unikać w maskach do włosów? W maskach nie powinno być silikonów, oblepiają one włosy i poprawiają ich kondycję krótkotrwale. Dobrze również, gdy w maskach nie ma parabenów, które negatywnie mogą wpłynąć na nasz organizm oraz sztucznych barwników, które są zbędne w przypadku maski do włosów.

Jakich naturalnych składników szukać?

Szukajmy takich masek do włosów, które w swoim składzie mają naturalne składniki, takie jak olejki, które poprawiają kondycję włosów, odżywiają i przywracają im blask. Nie zapomnijmy także o roślinnych proteinach i ekstraktach, które wnikają w głąb włosów i odbudowują i uzupełniają strukturę włosów. Nie zapominajmy także o miodzie i mleczku pszczelim, którego zdrowotne właściwości znane są od dawna; odżywią one strukturę włosa i nadadzą im miękkość i elastyczność.

Co polecamy?

Terapeutyczna maska do włosów – soja to nasze najnowsze odkrycie. Nie dość, że nie zawiera sztucznych substancji, to jeszcze królują w niej naturalne składniki. Znajdziemy tutaj oliwę z oliwek, olejek sojowy, soję, proteiny pszenicy i miód i mleczko pszczele. Świetny skład, a jak działanie? Maska nawilża, odżywia, regeneruje, włosy są jedwabiste, a co najważniejsze nie obciąża ich.

Czego wiec chcieć więcej? Na pewno będziecie zadowolone z efektu, jeśli zaczniecie używać naturalnych kosmetyków!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>