Nowości

Pomysły na dekorację z balonów na każdą okazję

Bukiet z balonów

Organizacja imprezy okolicznościowej, niezależnie od jej charakteru nie może odbyć się bez udekorowania sali, na której ma się odbywać. W tym celu warto wykorzystać dobrze znane i popularne balony. Wbrew pozorom dekoracje z nich stworzone nie muszą być wcale nudne.

Balonowe ramki na zdjęcia

Ciekawym sposobem na dekorację sali z balonów jest wykorzystanie ich jako ramek na zdjęcia. Pomysł ten szczególnie pasuje do imprez takich jak rocznice, urodziny czy jubileusze. Jak wykonać taką dekorację? To dziecinnie proste. Wszystko czego potrzebujemy to wypełnione helem balony w ulubionym kolorze (mogą być to także balony z nadrukiem), wstążeczki oraz zdjęcia jubilata lub pary. Do każdego z balonów przymocowujemy zdjęcie i gotowe. Takie latające nad głowami gości pamiątki prezentują się niezwykle efektownie i niebanalnie.

 

Tematyczne balony – ciekawy dodatek

Gdy organizujemy imprezę firmową lub taką, która ma motyw przewodni, warto wykorzystać dekoracje balonowe do podkreślenia tematyki wieczoru. Najprostszym sposobem na to jest wykorzystanie możliwości jakie dają nam w dzisiejszych czasach balony na zamówienie. Wiele firm, które zajmuje się sprzedażą balonów na nasze życzenie może wykonać na nich dowolny napis lub grafikę. Nie da się ukryć, że balon z nadrukiem prezentuje się bardzo oryginalnie a jednocześnie podkreśla charakter imprezy. Warto to wykorzystać tym bardziej, że koszt balonów na zamówienie nie jest wcale większy niż takich, które zakupimy w sklepie.

Ozdobne balony

Balony z konfetti w środku

Wszyscy doskonale znamy balonowe girlandy zwieszające się nad głowami gości. Wydawać by się mogło, że taka dekoracja jest mało oryginalna i często nijaka. Tymczasem wcale nie musi tak być. Wystarczy zdecydować się na balony na zamówienie i wybrać takie, które będą przezroczyste. Następnie w trakcie dmuchania wypełnić je konfetti. Taka dekoracja to wprost idealne rozwiązanie na przyjęcie dla dzieci. Ich przebijanie może dostarczyć im bowiem wiele radości.
Pomysł ten możemy nieco zmodyfikować i wręczyć balony z konfetti w ramach prezentu np. dla Młodej Pary. W takim przypadku wystarczy poza konfetti włożyć do balonów także pieniądze oraz umocować je na rurkach z tworzywa.

Przeczytaj także:  Auto Moto Arena 2018 - Targi Motoryzacyjne
Avatar

EduInfo

About Author

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać

Nowości

Jak tanio zmienić wystrój w kuchni?

Kuchnia jest to pomieszczenie w domu, w którym zazwyczaj spędzamy bardzo dużo czasu. Aranżacja tego miejsca szybko może się więc
Nowości

Kuchnia idealna – jak ją urządzić?

Kuchnia jest pomieszczeniem w domu, które nazywane jest sercem w domu. Warto przy urządzaniu tego wnętrza pamiętać, aby było dostosowane