Nowości

Radius Projekt dokonuje hotelowych i biurowych inwestycji w Warszawie

Radius Projekt

Grupa Radius dokona inwestycji na warszawskim rynku hotelowym oraz przestrzeni biurowych. Maciej Domżała, współwłaściciel grupy poinformował, że w 2019 roku Radius zainwestuje 50 mln złotych w obiekty hotelowe oraz 100 mln w nowy biurowiec.

Inwestycje hotelowe Grupy Radius

Do inwestycji w obiekty hotelowe wytypowane zostały dwie lokalizacje na terenie Warszawy. Jedną z nich są Aleje Jerozolimskie 200, w której powstanie sto osiemdziesiąt pokoi hotelowych. Druga lokacja to Nowy Świat, gdzie Grupa Radius planuje otworzyć kolejnych osiemdziesiąt pokoi. Wszystkie mają być utrzymywane w standardzie trzech gwiazdek. Inwestycja ma pochłonąć 50 mln złotych, choć jak podkreśla współwłaściciel grupy, posiada ona środki na uruchomienie ponad pięciuset pokoi hotelowych w różnych miejscach stolicy.

Jak przedstawia się realizacja?

Obecnie trwają negocjacje związane z finansowaniem projektów. Radius Projekt posiada już listy intencyjne od międzynarodowych sieci. Jeszcze w tym roku mają one poskutkować podpisaniem umów i przystąpieniem do realizacji. Grupa Radius planuje otworzyć co najmniej dwa hotele w Warszawie.

Inwestycja w przestrzeń biurową

W trzecim kwartalne bieżącego roku Grupa Radius udostępni biura serwisowane. Nieruchomości, w których mają się leżeć, znajdują się przy Alejach Jerozolimskich 200 oraz przy Św. Barbary 1. Całe przestrzeń biurowa ma zajmować tam 1500 m2.

Nowy biurowiec

Inwestycją w przestrzeń biurową, która pochłonie 100 mln złotych, ma być nowy biurowiec na zbiegu Alei Jerozolimskich oraz ulicy Łopuszańskiej. Łączna powierzchnia budynku ma wynosić 16 tysięcy GLA, czyli powierzchni najmu brutto. Pomieszczenia oferowane przez grupę Radius mają być utrzymane w standardzie klasy A.

Grupa Radius

Radius Projekt od ponad dwudziestu lat jest znaczącym podmiotem na warszawskim rynku nieruchomości. Działalność grupy obejmuje realizację inwestycji w powierzchnie mieszkaniowe, których Radius Projekt jest generalnym wykonawcą od 2012 roku, a także komercyjne, do których należą przestrzenie biurowe, magazynowe oraz usługowe. Warszawski deweloper sprzedał ponad 400 mieszkań w I półroczu 2018 roku.

Przeczytaj także:  Na co zwrócić uwagę przy zakupie płytek do łazienki?
Avatar

EduInfo

About Author

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać

Nowości

Jak tanio zmienić wystrój w kuchni?

Kuchnia jest to pomieszczenie w domu, w którym zazwyczaj spędzamy bardzo dużo czasu. Aranżacja tego miejsca szybko może się więc
Nowości

Kuchnia idealna – jak ją urządzić?

Kuchnia jest pomieszczeniem w domu, które nazywane jest sercem w domu. Warto przy urządzaniu tego wnętrza pamiętać, aby było dostosowane