Auto Moto Arena 2018 – Targi Motoryzacyjne

przez EduInfo 2 936 views0

Auto Moto Arena 2018 - Targi Motoryzacyjne

W dniach 17-18 marca odbędzie się V edycja największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce. Auto Moto Arena 2018 to wydarzenie otwierające sezon motoryzacyjny. Impreza skupia setki motocyklistów i kierowców samochodów, fanów driftu i offroadu, miłośników oldtimerów i sportowych aut.

W targach weźmie udział bardzo wielu wystawców, wśród których znajdą się m.in. producenci i dystrybutorzy akcesoriów motoryzacyjnych, części samochodowych i motocyklowych, oraz narzędzi warsztatowych. Podczas targów będzie możliwość uczestniczenia w wielu wydarzeniach towarzyszących, z których dowiesz się jak sfinansować zakup pojazdu lub gdzie możesz podszkolić swoje umiejętności za kierownicą. Na uczestników targów czekają również liczne atrakcje m.in:  wystawa pojazdów, tych zabytkowych, jak i ciekawych modeli poddanych tunungowi.

Całą agendę wydarzenia można zobaczyć tutaj: http://automoto-arena.pl/program-targow

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>