Edukacja

Kalendarze dla nauczyciela – po które warto sięgnąć?

kalendarze prezent

Kalendarz to podstawowe narzędzie pracy przedstawicieli wielu branż. Między innymi takie akcesoria przydają się nauczycielom. Terminy sprawdzianów, kartkówek, zebrań z rodzicami, rad pedagogicznych, wakacji i ferii zimowych – to wszystko można znaleźć w jednym miejscu. No ale po które kalendarze dla nauczyciela warto sięgnąć? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule.

Papierowe kalendarze wciąż popularne

Cyfryzacja i informatyzacja zawitała do szkół już dawno temu. Wielu pedagogów jest jednak przyzwyczajonych do klasycznych, papierowych kalendarzy nauczyciela. Te dedykowane osobom pracującym w szkołach mają nieco inną strukturę, niż tradycyjne modele, które można kupić w pierwszym lepszym sklepie papierniczym. Przede wszystkim oferują inny zakres dat. Pierwszym uwzględnionym w nich terminem jest 1 września, a nie 1 stycznia. Ostatnim natomiast 31 sierpnia, a nie 31 grudnia. Oferują one dużo miejsca na dodatkowe, odręczne notatki, specjalnie przygotowane tabele ocen i finansów, plany lekcji i dyżurów i wiele więcej. Takie akcesoria przydają się zarówno nauczycielom szkolnym, jak i akademickim. Pozwalają uporządkować wszystkie obowiązki i odpowiednio zorganizować sobie pracę.

Różne wersje kalendarzy dla nauczyciela

Specjalne kalendarze dla nauczyciela można kupić w różnych formatach. Niektórzy preferują bowiem wersje kieszonkowe, inni stawiają na solidny skoroszyt w formacie A5 lub A4. Kalendarze mogą mieć także różną strukturę. Na dwóch stronach pokazywać zatem cały tydzień, ale również przeznaczać całą stronę dla danego dnia. Kalendarze dla nauczyciela są także wyposażane w twardą lub miękką oprawę oraz występują w różnych wariantach kolorystycznych. Dodatkowo mogą posiadać gumkę, znacznik w postaci kolorowego sznurka, uchwyt na długopis, zakładki i wiele więcej. Każdy znajdzie zatem model idealnie pasujący do jego potrzeb, a także wymiarów plecaka, torby lub torebki.

Kalendarze dla nauczyciela na prezent

Kalendarze dla nauczyciela mogą również stanowić świetny pomysł na prezent dla każdego pedagoga. Upominek na początek nowego roku szkolnego, na Dzień Nauczyciela, na urodziny, imieniny lub inną szczególną okazję – w każdej wersji sprawdzi się znakomicie. Dodatkowo kalendarz dla nauczyciela można spersonalizować, a zatem uzupełnić o efektowny grawer. To oznaczenie może przybrać różne formy – imię i nazwisko, dedykację, sentencję, cytat lub jakikolwiek inny tekst. Jeżeli chcesz zatem podziękować swojemu nauczycielowi za trud włożony w Twoją edukację lub nauczanie Twojego dziecka albo bliska Ci osoba wykonuje ten zawód, sięgnij po niezawodny terminarz dla nauczyciela.

Avatar

EduInfo

About Author

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Edukacja

II edycja ogólnopolskiego Konkursu Literackiego na powieść dla młodzieży Wydawnictwa TELBIT

Zapraszamy wszystkich autorów – znanych, mniej znanych i debiutantów do nadsyłania utworów na Konkurs Literacki, w którym główną nagrodą jest 5000
Edukacja

PALINDROMY, czyli jak połączyć intelekt z dowcipem

Nie tylko intelektualiści korzystają z uroków palidromów. Coraz częściej stają się one prawdziwą uciechą dla zwolenników łączenia humoru z intelektualnym