Edukacja

Dlaczego studenci powinni wybrać Orange Flex? Poznaj zalety oferty!

Jesteś studentem i szukasz planu komórkowego z pokaźną paczką GB do nauki i rozrywki? Poznaj ofertę Orange Flex dla studentów z licznymi zniżkami i promocjami. Sprawdź internet dla studenta we Flexie i ciesz się paczką 250 GB internetu.

Plan Orange Flex dla studentów

Orange Flex to sieć komórkowa bez zobowiązań w aplikacji. Wybierasz jeden z czterech Planów komórkowych, którym zarządzasz prosto i intuicyjnie w aplikacji – załatwisz w niej wszystkie formalności. Szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu. Możesz zmieniać swój Plan, zwiększając lub zmniejszając paczkę GB, kiedy chcesz. Nie musisz podpisywać licznych umów czy odwiedzać salonu stacjonarnego.

W Orange Flex dla studentów czekają na Ciebie nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w kraju i w roamingu w UE oraz dostęp do social mediów bez limitu GB. Z usługą Social Pass korzystasz m.in. z Messengera, TikToka, Facebooka, Instagrama czy WhatsAppa do woli, a Twój pakiet gigabajtów nie maleje. Nie dziwi nas, że masz media społecznościowe na wyciągniecie ręki! Dołącz do #GeneracjiFlex i poznaj ofertę Orange Flex dla studentów – https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-studenta.

Dlaczego warto być w Orange Flex dla studentów?

  • Bez papierologii. Plan komórkowy może być elastyczny – zmieniaj go kiedy chcesz i zapomnij o licznych umowach do podpisu czy wizytach w salonie stacjonarnym.
  • Duża paczka GB. Wybierasz plan z 15, 30, 50 lub 100 GB w sieci 5G, a do tego czekają na Ciebie promki dla studentów – możesz zgarnąć dodatkowe 250 GB na cały semestr!
  • Dodatkowa karta SIM lub eSIM. To rozwiązanie pozwala Ci korzystać z numeru telefonu na drugim smartfonie, smartwatchu, laptopie czy tablecie.
  • Dziel się GB. W Orange Flex możesz przekazywać dowolną liczbę GB znajomym korzystającym z Flexa, a oni Tobie.
  • Polecaj i zarabiaj. Udostępniaj kody polecające – Ty zgarniesz 70 zł, a polecana osoba 30 zł już po miesiącu korzystania z Flexa. Razem możecie zyskać nawet 1000 GB dodatkowego, darmowego internetu. Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji.
Przeczytaj także:  Utrzymanie studenta – ile to kosztuje?

Internet dla studenta w Orange Flex – promocje

W Orange Flex możesz liczyć na regularne zniżki i promocje. Operator przygotował dla studentów promocję 1 zł za pierwszy miesiąc – to opcja dla wszystkich nowych użytkowników Flexa. Wystarczy wpisać kod FLEX w aplikacji przed wyborem metody płatności.

Na nowych i obecnych użytkowników Flexa czeka studencka promocja na 250 dodatkowych, darmowych GB. Co trzeba zrobić, by zyskać pokaźną paczkę internetu?

  1. Otwórz aplikację Orange Flex i wybierz zakładkę ,,Odkryj’’ – znajdziesz w niej wszystkie informacje dotyczące promocji Orange Flex dla studentów.
  2. Uzupełnij i wyślij formularz.
  3. Team Flexa zweryfikuje Twoje zgłoszenie i otrzymasz powiadomienie – teraz możesz wejść do Klubu Flexa i aktywować promocję na internet studencki.

Dołącz do generacji Flex i ciesz się super funkcjonalnościami i promocjami!

Artykuł sponsorowany

Avatar

EduInfo

About Author

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać

Edukacja

II edycja ogólnopolskiego Konkursu Literackiego na powieść dla młodzieży Wydawnictwa TELBIT

Zapraszamy wszystkich autorów – znanych, mniej znanych i debiutantów do nadsyłania utworów na Konkurs Literacki, w którym główną nagrodą jest 5000
Edukacja

PALINDROMY, czyli jak połączyć intelekt z dowcipem

Nie tylko intelektualiści korzystają z uroków palidromów. Coraz częściej stają się one prawdziwą uciechą dla zwolenników łączenia humoru z intelektualnym