Mała czarna nigdy nie będzie passe

przez EduInfo 5 657 views1

Od czasu gdy Coco Chanel po raz pierwszy ubrała kobietę w czarną sukienkę do kolan, ciężko wyobrazić sobie coś, co może mieć w sobie więcej klasyki niż właśnie mała czarna.

Ponadczasowość małej czarnej

Mała czarna obecnie jest uznawana za sukienkę ponad czasową- uosobienie klasyki. Właśnie to sprawia, że zawsze jest popularna i nadaje się niemal na każdą okazję. Fenomen małej czarnej spowodowany jest tym, że każda kobieta bez względu na sylwetkę oraz obowiązujące na świecie trendy będzie wyglądać w niej stylowo i modnie.

Mała czarna nigdy nie będzie passe

W związku z ponadczasowością małej czarnej można śmiało powiedzieć, że ten rodzaj sukienek nigdy nie wyjdzie z mody. Kupując czarną, krótką sukienkę możemy być pewni, że nie stanie się ona passe za kilka miesięcy lub lat. Do małej czarnej bardzo łatwo dopasować jest również dodatki ze względu na to, że do czarnego pasuje niemal każdy kolor. To sprawia, że za pomocą małej czarnej możemy tworzyć setki modnych stylizacji.

Missguided
Sukienka koktajlowa Missguided
Anna Field Sukienka letnia
Sukienka letnia Anna Field
Sukienka dzianinowa GAP
Sukienka dzianinowa GAP
Sukienka z dżerseju Dorothy Perkins
Sukienka z dżerseju Dorothy Perkins

 

Komentarze (1)

  1. mała czarna to must have w damskiej szafie :). Nie powinno też zabraknąć małej czarnej kopertówki wieczorowej. Wiem to nawet ja, zwolenniczka stylu sportowego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>