Moda

Mała czarna nigdy nie będzie passe

Od czasu gdy Coco Chanel po raz pierwszy ubrała kobietę w czarną sukienkę do kolan, ciężko wyobrazić sobie coś, co może mieć w sobie więcej klasyki niż właśnie mała czarna.

Ponadczasowość małej czarnej

Mała czarna obecnie jest uznawana za sukienkę ponad czasową- uosobienie klasyki. Właśnie to sprawia, że zawsze jest popularna i nadaje się niemal na każdą okazję. Fenomen małej czarnej spowodowany jest tym, że każda kobieta bez względu na sylwetkę oraz obowiązujące na świecie trendy będzie wyglądać w niej stylowo i modnie.

Mała czarna nigdy nie będzie passe

W związku z ponadczasowością małej czarnej można śmiało powiedzieć, że ten rodzaj sukienek nigdy nie wyjdzie z mody. Kupując czarną, krótką sukienkę możemy być pewni, że nie stanie się ona passe za kilka miesięcy lub lat. Do małej czarnej bardzo łatwo dopasować jest również dodatki ze względu na to, że do czarnego pasuje niemal każdy kolor. To sprawia, że za pomocą małej czarnej możemy tworzyć setki modnych stylizacji.

Missguided
Sukienka koktajlowa Missguided
Anna Field Sukienka letnia
Sukienka letnia Anna Field
Sukienka dzianinowa GAP
Sukienka dzianinowa GAP
Sukienka z dżerseju Dorothy Perkins
Sukienka z dżerseju Dorothy Perkins

 

Przeczytaj także:  Monokini - strój dla szczupłych kobiet
Avatar

EduInfo

About Author

1 Comment

  1. Avatar

    Niki

    19 sierpnia 2016

    mała czarna to must have w damskiej szafie :). Nie powinno też zabraknąć małej czarnej kopertówki wieczorowej. Wiem to nawet ja, zwolenniczka stylu sportowego.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać

Moda

Najlepsze swetry damskie na zimę

Swetry damskie są wyśmienitym doborem konfekcji na okres jesienno – zimowy. Możemy wyróżnić kilka gatunków swetrów chętnie zakładanych przez kobiety
Moda

Rękawiczki skórzane – jakie kupić?

Rękawiczki skórzane mają wiele przymiotów, których nie posiadają opcjonalne wersje rękawic na zimę. Można powiedzieć o nich wiele, a co