Moda

Monokini – strój dla szczupłych kobiet

Monikini to strój kąpielowy, który ma stać się hitem lata w 2014 roku. Trend nadchodzący do Polscy z Sydney, Mediolanu i Paryża czyli monokini to jednoczęściowy strój kąpielowy z wycięciami wysmuklającymi sylwetkę. Ten typ kostiumów kąpielowych przeznaczony jest głównie dla kobiet szczupłych bez wyraźnie zaznaczonej talii.

Więcej o monokini

Monokini jest niezwykle udanym połączeniem jednoczęściowego stroju kąpielowego z bikini. Ekstremalne i fantazyjne wycięcia sprawiają, że nasze ciało wygląda nie tylko smuklej, ale również ponętnie i seksownie. Monokini zbiera co raz większe żniwa w Polsce i zapowiada się być hitem zbliżających się letnich miesięcy.

Gdzie kupić monokini?

Strój kąpielowy typu monokini bez problemu znajdziesz w galeriach handlowych czy też w sklepach internetowych. Mnogość wzorów i krojów pozwoli Ci dopasować idealny strój do Twój sylwetki. Monokini natomiast nie odchudzi Twojego portfela- koszt stroju waha się bowiem od zaledwie 60 złotych.

monokinii

monokinii (1)

monokinii (2)

Przeczytaj także:  Tankini – wygodny i uniwersalny strój dopasowany do każdej sylwetki
Avatar

EduInfo

About Author

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać

Moda

Najlepsze swetry damskie na zimę

Swetry damskie są wyśmienitym doborem konfekcji na okres jesienno – zimowy. Możemy wyróżnić kilka gatunków swetrów chętnie zakładanych przez kobiety
Moda

Rękawiczki skórzane – jakie kupić?

Rękawiczki skórzane mają wiele przymiotów, których nie posiadają opcjonalne wersje rękawic na zimę. Można powiedzieć o nich wiele, a co