Monokini – strój dla szczupłych kobiet

przez EduInfo 9 636 views0

Monikini to strój kąpielowy, który ma stać się hitem lata w 2014 roku. Trend nadchodzący do Polscy z Sydney, Mediolanu i Paryża czyli monokini to jednoczęściowy strój kąpielowy z wycięciami wysmuklającymi sylwetkę. Ten typ kostiumów kąpielowych przeznaczony jest głównie dla kobiet szczupłych bez wyraźnie zaznaczonej talii.

Więcej o monokini

Monokini jest niezwykle udanym połączeniem jednoczęściowego stroju kąpielowego z bikini. Ekstremalne i fantazyjne wycięcia sprawiają, że nasze ciało wygląda nie tylko smuklej, ale również ponętnie i seksownie. Monokini zbiera co raz większe żniwa w Polsce i zapowiada się być hitem zbliżających się letnich miesięcy.

Gdzie kupić monokini?

Strój kąpielowy typu monokini bez problemu znajdziesz w galeriach handlowych czy też w sklepach internetowych. Mnogość wzorów i krojów pozwoli Ci dopasować idealny strój do Twój sylwetki. Monokini natomiast nie odchudzi Twojego portfela- koszt stroju waha się bowiem od zaledwie 60 złotych.

monokinii

monokinii (1)

monokinii (2)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>