Zdrowie Zdrowie i uroda

Teraz możesz wykonać testy laboratoryjne taniej zamawiając je online

Testy laboratoryjne to badania bardzo ważne w profilaktyce zdrowotnej i diagnostyce wielu różnych chorób. Już teraz możesz wykonać je taniej dzięki zamówieniu ich online – po dokonaniu zamówienia wystarczy tylko udać się do wybranej placówki na pobranie próbki materiału do analizy.

Tańsze badania najlepszych polskich laboratoriów dzięki Zdrowegeny.pl

Na wykonanie badań w taki sposób pozwala największa w Polsce, niezależna platforma diagnostyczna Zdrowegeny.pl. Jest to podmiot leczniczy, który skupia ofertę badań najlepszych polskich laboratoriów, tym samym ułatwiając pacjentom dostęp do nowoczesnych i wyspecjalizowanych testów. Zdrowegeny.pl obsługuje kilkanaście tysięcy pacjentów w ciągu roku, a testy można przeprowadzić w prawie pięciuset punktach pobrań. Dostępne są również badania realizowane drogą kurierską – aby je wykonać, nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Realizacja badań ze Zdrowegeny.pl ma wiele zalet – są one bowiem tańsze niż badania w punkcie pobrań, a w ich wyborze oraz całym procesie ich realizacji pacjenci mogą liczyć na fachowe porady specjalistów. Ponadto, pacjenci mają również możliwość skonsultowania uzyskanych wyników ze specjalistami medycznymi.

Jakie badania można zamówić online?

Zdrowegeny.pl cechują się szeroką ofertą rożnorodnych badań laboratoryjnych, m.in.:

  • badań genetycznych w kierunku nowotworów złośliwych, nietolerancji pokarmowych, chorób układu krążenia czy niepłodności,
  • badań nutrigenetycznych, których celem jest opracowanie indywidualnego sposobu odżywiania dostosowanego do materiału genetycznego pacjenta,
  • badań cytogenetycznych (kariotypu),
  • testów na IgG-zależne nietolerancje pokarmowe,
  • testów alergicznych,
  • badań genetycznych materiału poronnego,
  • nieinwazyjnych genetycznych badań prenatalnych,
  • badań porównania profili genetycznych, pozwalających na ustalenie pokrewieństwa,
  • diagnostycznych badań krwi, w tym podstawowych i kompleksowych badań krwi, badań markerów nowotworowych, badań pod kątem różnych chorób wirusowych czy bakteryjnych.
Przeczytaj także:  Zatkane zatoki – kiedy iść do lekarza?

Jak wykonać test taniej online?

Wykonując test na Zdrowegeny.pl zaoszczędzisz czas i pieniądze – realizacja jest niezwykle prosta, a polega jedynie na zamówieniu wybranego testu laboratoryjnego przez internet i wizycie w punkcie pobrań. Natychmiast po dokonaniu zamówienia online otrzymasz numer swojego badania, z którym należy zgłosić się w dowolnym terminie do wybranego punktu pobrań na pobranie materiału biologicznego. Materiał ten jest następnie analizowany w wyspecjalizowanym laboratorium, a wynik tej analizy odbierzesz w punkcie pobrań lub pobierzesz przez internet.

W celu wykonania badania realizowanego drogą wysyłkową, po jego zamówieniu online otrzymasz specjalny zestaw pobraniowy, dzięki któremu samodzielnie pobierzesz próbkę materiału biologicznego. Następnie, odpowiednio przygotowaną próbkę odsyłasz do laboratorium (drogą kurierską, w cenie badania). Wynik takiego badania jest Ci udostępniany przez stronę internetową.

Avatar

EduInfo

About Author

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać

Zdrowie Zdrowie i uroda

Jak poradzić sobie z powracającą chrypką?

Powracająca chrypka może być dosyć dokuczliwą dolegliwością, z którą do czynienia może mieć tak naprawdę każdy z nas. Głosu używamy
Zdrowie Zdrowie i uroda

Zatkane zatoki – kiedy iść do lekarza?

Często boli Cię głowa? Masz wrażenie ciągle zapchanego nosa i problemy z oddychaniem? Czas najwyższy iść do lekarza. Zatoki –