Moda

Trendy w sezonie – kolor żółty

Wiosna już u nas zawitała, najwyższa pora, aby wymienić swoje zimowe ubrania w garderobie i szafach na lekkie, kolorowe i wiosenne kreacje.

Kanarkowy – kolor sezonu

Oczywiście w związku ze sprzyjającą pogodą chętniej wybieramy intensywne kolory ubrań. Jednym z najmodniejszych okazuje się być żółty i wiele jego odcieni. Niezależenie od tego czy wybierzemy wyrazisty żółty, czy też pastelowy, z pewnością będzie dobrze wyglądał.

Jak przemycić kolor?

Wiele osób wybiera w większości ubrania o stonowanych kolorach. Są jednak sposoby, aby uatrakcyjnić swój wygląd kolorowymi dodatkami, tak abyśmy nawet w zwykłej koszulce wyglądali świeżo i wiosennie. Kolor żółty rewelacyjnie wygląda na paznokciach.

Możemy także wybrać żółtą torebkę, kolczyki, bransoletkę, czy nawet szpilki. W ten łatwy sposób zmienimy charakter naszej kreacji. Dla odważniejszych czekają oczywiście intensywnie żółte sukienki, pastelowe bluzki, spodnie i spódniczki, które oczywiście gorąco polecamy na sezon wiosenno-letni.

kolor żółty w modzie

kolor kanarkowy

Przeczytaj także:  Najmodniejsze fasony damskich szpilek
Avatar

EduInfo

About Author

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać

Moda

Najlepsze swetry damskie na zimę

Swetry damskie są wyśmienitym doborem konfekcji na okres jesienno – zimowy. Możemy wyróżnić kilka gatunków swetrów chętnie zakładanych przez kobiety
Moda

Rękawiczki skórzane – jakie kupić?

Rękawiczki skórzane mają wiele przymiotów, których nie posiadają opcjonalne wersje rękawic na zimę. Można powiedzieć o nich wiele, a co