Biznes i praca

Woreczki bąbelkowe – sposób na wygodne zabezpieczanie przesyłek

Folia bąbelkowa zabezpiecza produkt do wysyłki przed uszkodzeniami.

Część towarów jest niezwykle delikatna i podatna na uszkodzenia – dlatego sprzedawcy muszą zrobić wszystko, by odpowiednio je zabezpieczyć na czas transportu. Jak zabezpieczyć paczkę? Warto w tym celu wykorzystać np. woreczki z folii bąbelkowej, które są świetnym uzupełnieniem dla folii wykonanej z tego samego tworzywa.

Jak zabezpieczyć paczkę? Woreczki z folii bąbelkowej idealnie sprawdzą się w przypadku wielu produktów

Każdy sprzedawca i magazynier wiedzą, jak dużym wyzwaniem jest zapakowanie drobnych, delikatnych produktów w taki sposób, by nic im się nie stało podczas transportu. Dotyczy to zwłaszcza drobnej elektroniki (zarówno kart pamięci i niewielkich podzespołów jak i np. telefonów, ładowarek czy małych aparatów fotograficznych), ale także przedmiotów mających np. szklane elementy czy wykonane z materiałów, które łatwo się kruszą itd. Taki produkt – najlepiej jeszcze owinięty folią pęcherzykową – warto umieścić w woreczku bąbelkowym, stanowiącym dla folii świetne uzupełnienie. Sama folia służy też często jako wypełniacz do paczek. Gęsto rozmieszczone bąbelki – zarówno w folii jak i w woreczkach – amortyzują potencjalne uderzenia.

Woreczki bąbelkowe RAJA – trzy różne rodzaje opakowań

W ofercie RAJA znajdują się zarówno woreczki bąbelkowe ekonomiczne, jak i woreczki z samoprzylepnym zamknięciem oraz takie, które w 50 proc. pochodzą z recyklingu i są wyposażone w taśmę samoprzylepną.

Jeśli chodzi o woreczki ekonomiczne, to ich wnętrze jest gładkie, dzięki czemu można łatwo wsuwać i wysuwać z nich przedmioty. Dostępne są w ośmiu rozmiarach – dlatego warto najpierw sprawdzić, jaka wielkość będzie najodpowiedniejsza dla poszczególnych towarów.

W przypadku woreczków z samoprzylepnym zamknięciem wybór rozmiarów jest jeszcze większy – właściciele sklepów, magazynów i hurtowni mogą zaopatrzyć się w opakowania w dwudziestu jeden różnych rozmiarach. Dzięki tak rozbudowanej ofercie do każdego produktu można bez problemu dopasować woreczek o odpowiedniej wielkości. Zabezpieczanie przesyłek przy użyciu tego rodzaju opakowań jest też prostsze ze względu na samoprzylepny pasek – dzięki temu nie ma ryzyka, że zapakowany przedmiot wysunie się z woreczka podczas transportu.

Osoby, które na co dzień troszczą się o środowisko i chcą korzystać z bardziej ekologicznych rozwiązań, na pewno zainteresują się woreczkami pochodzącymi częściowo z recyklingu – są bezpieczne, trwałe, odporne na wstrząsy, a antystatyczna taśma klejąca gwarantuje ciche zamknięcie.

Zabezpieczanie przesyłek: nawet jeśli opakowanie zewnętrzne jest solidne, to i tak warto zastosować opakowania z folii bąbelkowej

Warto jednocześnie pamiętać, że opakowania z folii bąbelkowej warto stosować nawet wtedy, gdy dodatkowe, zewnętrzne opakowanie wydaje się być solidne (np. drewniana skrzynka czy inne trwałe opakowania z nadrukiem). Przedmiot zapakowany w takie opakowanie nadal może się poruszać – z tego względu dobrze umieścić go najpierw w woreczku bąbelkowym, który zamortyzuje uderzenia.

Artykuł sponsorowany

Avatar

EduInfo

About Author

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Nowy kierunek studiów FinTech
Biznes Biznes i praca

Zakładasz biznes? Z kim warto współpracować?

Jeśli myślisz o założeniu własnej firmy będziesz musiał zatrudnić pracowników lub rozpocząć z kimś współpracę partnerską. Na co warto zwrócić
Biznes i praca Praca

Jak skutecznie rozwiązać umowę o pracę?

Warto przed podpisaniem umowy o pracę dokładnie zapoznać się z wszystkimi obowiązkami, jakie nakłada na nas taka umowa oraz sprawdzić,