Nowości

Wrocławska Noc Designu 2018 już za tydzień!

Noc z Designem | domar.pl

Niespełna tydzień dzieli nas od startu jednego z największych wydarzeń branży wnętrzarskiej w Polsce. Noc z Designem we Wrocławiu coraz bliżej!

Tegoroczna edycja eventu organizowanego przez Galerię Wnętrz DOMAR będzie jednocześnie wydaniem jubileuszowym. Już od 10 lat Noc z Designem to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich miłośników dobrego designu. Zarówno profesjonaliści zajmujący się wzornictwem, jak również amatorzy ciekawi najnowszych trendów znajdą tam coś dla siebie.

Główna atrakcja tegorocznej edycji to spotkanie z legendą światowego wzornictwa i żyjącą ikoną postmodernistycznego projektowania, Alessandro Mendinim. Włoch zajmie uczestników nie tylko rozmową – przywieźć ma ze sobą również szezlongi Atelier Mendini, w całości wykonane z materiałów poddanych recyklingowi. Zagraniczni goście to również Jan Puylaert prezentujący ekopikselowe kolekcje, a także grupa Ottavo Richter z Mediolanu, uprzyjemniająca wydarzenie muzyką na żywo.

Inne ciekawe wydarzenia podczas tegorocznej Nocy z Designem to zaś przede wszystkim prezentacje najnowszych osiągnięć w dziedzinie krajowego wzornictwa. Tomasz Augustyniak, Agnieszka Bar i Bartek Mejor to tylko niektórzy z młodych projektantów zaproszonych na wydarzenie. Do tego dochodzi prezentująca klasyki polskiego designu kolekcja TOP 10 by Koziara, której kuratorką jest dyrektor artystyczna Nocy, Dorota Koziara. Oprócz tego liczyć możemy na warsztaty i wiele pokazów specjalnych.

Noc z Designem rozpocznie się już w piątek 22 czerwca w Galerii Wnętrz DOMAR przy ulicy Braniborskiej 14 we Wrocławiu.

Przeczytaj także:  Biura serwisowane – jakie mają zalety?
Avatar

EduInfo

About Author

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać

Nowości

Jak tanio zmienić wystrój w kuchni?

Kuchnia jest to pomieszczenie w domu, w którym zazwyczaj spędzamy bardzo dużo czasu. Aranżacja tego miejsca szybko może się więc
Nowości

Kuchnia idealna – jak ją urządzić?

Kuchnia jest pomieszczeniem w domu, które nazywane jest sercem w domu. Warto przy urządzaniu tego wnętrza pamiętać, aby było dostosowane