Nowości

Skuteczne odśnieżanie auta ze szczotkami Vikan

Zima to okres, który wymaga specjalnej troski o samochód. Szczotki do śniegu Vikan to przyrządy, które powstały z myślą o kompleksowym odśnieżaniu i skrobaniu auta nawet w najtrudniejszych warunkach. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na szczotki Vikan oraz czym charakteryzują się te przyrządy.

Szczotka do śniegu – podstawowe wyposażenie kierowcy

Sezon zimowy to czas, w którym warunki pogodowe są szczególnie niebezpieczne zarówno dla kierowców, jak i pojazdów. Silny wiatr i opady śniegu to częste zjawiska, które utrudniają jazdę oraz wymagają natychmiastowej pielęgnacji pojazdu. W tym okresie wystarczy chwila, aby samochód w mgnieniu oka pokrył się białym płaszczem. Szczotka do śniegu to podstawowy przyrząd, który powinien znaleźć się w każdym samochodzie. Dzięki temu podręcznemu narzędziu w parę chwil skutecznie pozbędziesz się białego puchu z szyb i karoserii auta i przygotujesz je do jazdy.

Vikan – gwarancja jakości

Vikan to duńskie przedsiębiorstwo, które posiada duże doświadczenie w dystrybucji urządzeń czyszczących i pielęgnacyjnych do różnego typu powierzchni i przedmiotów. Firma ma uwadze wysoką jakość urządzeń – szczotki do śniegu Vikan zrobione są z materiałów, które są bezpieczne dla lakieru pojazdów oraz odporne są na zimowe temperatury. Włosie szczotek wykonane zostało z poliestru, który jest delikatny i nie powoduje rys na karoserii i szybach. Dzięki polipropylenowej rączce skutecznie i szybko odśnieżysz samochód nawet w najcięższych warunkach – materiał przystosowany jest do pracy w niskich temperaturach – nawet do -15°C.

Szczotki do śniegu Vikan – komfort użytku

Szczotki do śniegu to przyrządy, które powstały z myślą o komforcie pracy pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Narzędzia Vikan charakteryzują się długą rękojeścią, która ułatwia odśnieżanie trudno dostępnych miejsc takich jak np. dach samochodu. Rączki szczotek wyposażone są również w długie i gęste włosie, dzięki któremu zgarniesz za jednym razem dużą ilość śniegu. Materiał rękojeści odporny jest również na duży nacisk – intensywne i mocne odśnieżanie pojazdu nie złamie rączki.

Szczotko-skrobaczka – skuteczne odśnieżanie i skrobanie

Odśnieżając pojazd, pamiętaj również o tym, że pod białym puchem bardzo często znajduje się warstwa lodu. Wygodnym rozwiązaniem jest szczotka do śniegu Vikan z funkcją skrobaczki. Narzędzie zrobione jest z plastiku, który nie pozostawia rys na szybie oraz zapewnia skuteczne zeskrobanie zamrożonego lodu z każdego miejsca w aucie. Szczotko-skrobaczka to nowoczesne połączenie dwóch przyrządów, które gwarantują kompleksowe odśnieżanie pojazdu.

Pielęgnacja auta w zimę – nie tylko szczotki

Szczotki do śniegu to niejedyne przyrządy motoryzacyjne do pielęgnacji pojazdu zimą. Firma Vikan oferuje szeroki wybór przedmiotów, które ułatwią odśnieżanie i czyszczenie auta. Błoto i ciapa to bardzo częsty problem dla kierowców. Pojawiający się osad na kołach wygląda nieestetycznie – rozwiązaniem tego problemu są szczotki do kół i felg, które wykonane są ze spienionego polipropylenu. Przyrządy te posiadają system podwójnego włosia, który skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc. Jeżeli szukasz profesjonalnego sprzętu do pielęgnacji pojazdów, odwiedź stronę https://www.asc-pro.pl/. W asortymencie sklepu znajdziesz, m.in. szczotki do wody, ściągacze, trzonki czy szczotki do czyszczenia wnętrz i detailingu.

Avatar

EduInfo

About Author

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Nowości

Jak tanio zmienić wystrój w kuchni?

Kuchnia jest to pomieszczenie w domu, w którym zazwyczaj spędzamy bardzo dużo czasu. Aranżacja tego miejsca szybko może się więc
Nowości

Kuchnia idealna – jak ją urządzić?

Kuchnia jest pomieszczeniem w domu, które nazywane jest sercem w domu. Warto przy urządzaniu tego wnętrza pamiętać, aby było dostosowane