Umowy i polisy

Co zrobić, gdy pilnie potrzebujemy gotówki?

W życiu zdarzają się sytuacje, w których pieniądze potrzebne są natychmiast. Powody mogą być różne: niespodziewana choroba, zaproszenie na ślub czy okazyjna cena wakacji w wymarzonym miejscu. Co wtedy zrobić i skąd wziąć gotówkę?

Pożyczka na już? Raczej nie w banku…

W takich przypadkach pieniądze potrzebne są na JUŻ. Rozwiązaniem jest wzięcie pożyczki – jednak w tradycyjnej formie musisz złożyć wniosek, poczekać na jego zweryfikowanie i czekać na środki o ile wcześniejsze etapy przebiegły pomyślnie. Zdecydowanie tradycyjne, bankowe pożyczki gotówkowe cechuje to, że nie są natychmiastowe. A Ty przecież potrzebujesz tych pieniędzy teraz!

Jeśli jesteś właśnie w takiej sytuacji, powinny Cię zainteresować szybkie pożyczki. Jednak przed podjęciem tak ważnej decyzji finansowej dobrze się do niej przygotuj. Przede wszystkim wybierz znaną i solidną firmę pożyczkową. W tym celu możesz sprawdzić, czy należy ona do Związku Firm Pożyczkowych. Dodatkowo przeczytaj dokładnie umowę, szczególną uwagę zwróć na całkowity koszt pożyczki. Duże, zaufane firmy oferują na swoich stronach internetowych przejrzyste kalkulatory, gdzie paroma kliknięciami sprawdzisz całkowity koszt pożyczki.

Pożyczaj pieniądze nowocześnie!

Jak można pożyczać pieniądze przez internet? Tak samo łatwo, jak robić zakupy czy rezerwować wakacje. Wszystko załatwisz bardzo szybko – wystarczy samodzielnie określić kwotę, którą chcesz pożyczyć, wysokość rat, podać kilka informacji o sobie i o swojej zdolności do spłaty pożyczki (gdzie pracujesz, ile zarabiasz, jakie produkty bankowe posiadasz) i… już! Po chwili od złożenia wniosku dowiesz się, czy pożyczka została Ci przydzielona i kiedy pieniądze trafią na Twoje konto.

Pożyczki przez internet są bardzo wygodne i przejrzyste. Przez całą dobę masz dostęp do swojego konta, gdzie możesz sprawdzić szczegóły pożyczki. System na bieżąco będzie przypominał Ci o zbliżającym się terminie zapłaty raty – dzięki czemu na pewno o niej nie zapomnisz.

Przeczytaj także:  Kredyt z gwarancją de minimis

Co ważne, jeśli trafi Ci się wcześniejszy zastrzyk gotówki, możesz spłacić pożyczkę od razu, bez podziału na raty. A jeśli znowu będziesz potrzebować pieniędzy… od razu będziesz mógł wnioskować o nową pożyczkę.

Avatar

EduInfo

About Author

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać

Umowy i polisy

Czarny piątek – oszczędność czy wydatek?

Czarny Piątek bardziej znany jako Black Friday to dzień po święcie Dziękczynienia, w który sklepy zarówno internetowe, jak i stacjonarne
Umowy i polisy

Jakich zmian można dokonywać w polisie?

Polisa na życie zawiera szereg istotnych informacji, które jednak, w czasie jej trwania, mogą ulegać zmianie. Zwróćmy uwagę na fakt,