Ekodesign – coraz częściej w naszych domach

przez EduInfo 5 590 views0

Nie da się ukryć, że od jakiegoś czasu zapanowała moda na eko produkty. Początkowo zaczęliśmy zwracać uwagę na to, co jemy i jakiego źródła pochodzi, następnie zależało nam, aby wszelkie materiały było ekologiczne, uważamy na wszelkiego rodzaju odpadki, a obecnie nawet nasze domu dekorujemy w ekologiczne ozdoby.

Wykorzystaj nieużyteczne rzeczy.

W prosty sposób zamienisz je w stylową dekorację.

Warto oczywiście zaznaczyć, że ekologiczne dekoracje są tańsze od tych, które możemy kupić w marketach, a dodatkowo wykonując je możemy świetnie się bawić. Delikatnie ingerując w przedmioty, które zazwyczaj wyrzucamy możemy wykonać idealną ozdobę naszego domu. Najprostszym przykładem jest wykorzystanie bezużytecznych pudełek, jako organizery- wystarczy, że okleimy je kolorowym papierem.

Innym pomysłem jest wykonywanie stylowych dekoracji z korków od wina, tworząc wianek na ścianę. Aby go wykonać wystarczy kawałek druta, na który nabijemy korki, ułożymy w kształcie koła, jego do wykonania uchwytu wykorzystamy kolorową wstążkę. Dzięki odrobinie wyobraźni możemy stylowo ozdobić nasz dom, wydając minimum środków pieniężnych.

ekodesign (1)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>