Nowości

Ekodesign – coraz częściej w naszych domach

Nie da się ukryć, że od jakiegoś czasu zapanowała moda na eko produkty. Początkowo zaczęliśmy zwracać uwagę na to, co jemy i jakiego źródła pochodzi, następnie zależało nam, aby wszelkie materiały było ekologiczne, uważamy na wszelkiego rodzaju odpadki, a obecnie nawet nasze domu dekorujemy w ekologiczne ozdoby.

Wykorzystaj nieużyteczne rzeczy.

W prosty sposób zamienisz je w stylową dekorację.

Warto oczywiście zaznaczyć, że ekologiczne dekoracje są tańsze od tych, które możemy kupić w marketach, a dodatkowo wykonując je możemy świetnie się bawić. Delikatnie ingerując w przedmioty, które zazwyczaj wyrzucamy możemy wykonać idealną ozdobę naszego domu. Najprostszym przykładem jest wykorzystanie bezużytecznych pudełek, jako organizery- wystarczy, że okleimy je kolorowym papierem.

Innym pomysłem jest wykonywanie stylowych dekoracji z korków od wina, tworząc wianek na ścianę. Aby go wykonać wystarczy kawałek druta, na który nabijemy korki, ułożymy w kształcie koła, jego do wykonania uchwytu wykorzystamy kolorową wstążkę. Dzięki odrobinie wyobraźni możemy stylowo ozdobić nasz dom, wydając minimum środków pieniężnych.

ekodesign (1)

Avatar

EduInfo

About Author

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like

Nowości

Jak tanio zmienić wystrój w kuchni?

Kuchnia jest to pomieszczenie w domu, w którym zazwyczaj spędzamy bardzo dużo czasu. Aranżacja tego miejsca szybko może się więc
Nowości

Kuchnia idealna – jak ją urządzić?

Kuchnia jest pomieszczeniem w domu, które nazywane jest sercem w domu. Warto przy urządzaniu tego wnętrza pamiętać, aby było dostosowane