Technologia

Google I/O 2018. To już dziś!

Już dziś w mateczniku Google, kalifornijskim Mountain View, rozpocznie się branżowa konferencja organizowana przez jednego z gigantów Internetu: Google I/O. Jakich atrakcji możemy spodziewać się podczas tegorocznej edycji?

Google I/O to jedna z największych konferencji w świecie web-development. Jubileuszowa, dziesiąta edycja wydarzenia rozpocznie się o godzinie 9:20 czasu kalifornijskiego pokazem możliwości systemu NSynth. W pełni zautomatyzowana sztuczna inteligencja zaprezentuje możliwości, jakie niesie ze sobą architektura oparta na tak zwanych sieciach neuronowych.

Oprócz tego spodziewać się możemy prezentacji odświeżonej wersji przeglądarki Chrome, a także usprawnionych narzędzi dla deweloperów systemu Android. Trzeba jednak pamiętać o tym, że kalifornijski gigant na pewno przygotował kilka asów w rękawie.

Google I/O 2018 transmitowane będzie na żywo za pośrednictwem platformy YouTube. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by złapać bilet ostatniej szansy i wybrać się do Kalifornii osobiście!

Przeczytaj także:  5 aplikacji, które musisz mieć w swoim telefonie!
Avatar

EduInfo

About Author

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać

Technologia

5 aplikacji, które musisz mieć w swoim telefonie!

Smartfony prawie całkowicie wyparły z codziennego użytku notatniki i kalendarze. Dla większości osób to pierwsza rzecz po którą sięgają po
Technologia

Czy jesteś uzależniony od Facebooka?

Uzależnienie od Facebooka staje się coraz większym problemem wśród młodych ludzi. Najczęściej objawia się nieustającym sprawdzaniem wiadomości na portalu społecznościowym,