Google I/O 2018. To już dziś!

przez EduInfo 1 748 views0

Już dziś w mateczniku Google, kalifornijskim Mountain View, rozpocznie się branżowa konferencja organizowana przez jednego z gigantów Internetu: Google I/O. Jakich atrakcji możemy spodziewać się podczas tegorocznej edycji?

Google I/O to jedna z największych konferencji w świecie web-development. Jubileuszowa, dziesiąta edycja wydarzenia rozpocznie się o godzinie 9:20 czasu kalifornijskiego pokazem możliwości systemu NSynth. W pełni zautomatyzowana sztuczna inteligencja zaprezentuje możliwości, jakie niesie ze sobą architektura oparta na tak zwanych sieciach neuronowych.

Oprócz tego spodziewać się możemy prezentacji odświeżonej wersji przeglądarki Chrome, a także usprawnionych narzędzi dla deweloperów systemu Android. Trzeba jednak pamiętać o tym, że kalifornijski gigant na pewno przygotował kilka asów w rękawie.

Google I/O 2018 transmitowane będzie na żywo za pośrednictwem platformy YouTube. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by złapać bilet ostatniej szansy i wybrać się do Kalifornii osobiście!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>