Technologia

Iphone 7 – co przygotował dla nas Apple?

Wypuszczenie Iphone 6 zaimponowało użytkownikom nie tylko rozmiarem urządzenia, ale również jego funkcjonalnością. Ale czy jego nowsza wersja zaskoczy nas jeszcze bardziej?

Wersja iPhone 6 jest znacznie smuklejsza od wcześniejszych modeli. Dla porównania model iPhone 5 mierzył 7,6 mm szerokości, a IPhone 6 już 6,9 mm. Charakterystyczną dla iPhona 6 jest funkcja energooszczędności baterii, biorąc pod uwagę jego rozmiar jest to trafne rozwiązanie ze strony Apple.

Pojemność pamięci masowej iPhona 6 wynosi opcjonalnie 16 GB, 64 GB, 128 GB. Smartfon dostępny jest w wersjach kolorystycznych: złotym, srebrnym, i gwiezdna szarość. Można również wyróżnić wypuszczoną na rynek wersję iPhone Plus i iPhone 6s Plus z wprowadzonymi konfiguracjami i ulepszeniami poprzedniego modelu. Dodatkowo iPhone Plus jest minimalnie grubszy od standardowego modelu, niewiele, bo jedynie o 2 mm i ma wydłużony jeszcze bardziej czas pracy na pojedynczym ładowaniu smartfona.

Firma Apple planuje wydać jednakże kolejnego iPhone, tym razem Iphone 7 w nieco odmienionej formie. Ma się to stać, według pojawiających się informacji na początku 2016 roku. W tej chwili wiemy, że Apple stara się stworzyć model odporniejszy na wynik upadków, bardziej od wprowadzonych już wcześniej iPhonów.

Co więcej chodzą słuchy, że urządzenia multimedialne mają być wodoszczelne, a modele luksusowe mają być opcjonalnie wyposażone w 3 GB RAM. Ponadto nowy iPhone 7 ma znacznie się różnić od wprowadzonych wcześniej poprzedników i ma być nadprogramowo pokryty szafirowym szkłem, zwiększając tym samym jego odporność na uszkodzenia mechaniczne. Spekulacje na temat nowego iPhona są różne, jednak tak naprawdę dowiemy się wszystkiego jak pojawi się w sprzedaży lub w dniu jego premiery.

Tylko ile będzie kosztowało takie cudo? Na pewno nie będą to małe sumy, biorąc pod uwagę, że marka pragnie utrzymać swój status firmy wytwarzającej najlepsze urządzenia, w luksusowych wersjach.

Przeczytaj także:  Mobilna fotografia. Na co zwrócić uwagę przy wyborze smartfona?
Avatar

EduInfo

About Author

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać

Technologia

5 aplikacji, które musisz mieć w swoim telefonie!

Smartfony prawie całkowicie wyparły z codziennego użytku notatniki i kalendarze. Dla większości osób to pierwsza rzecz po którą sięgają po
Technologia

Czy jesteś uzależniony od Facebooka?

Uzależnienie od Facebooka staje się coraz większym problemem wśród młodych ludzi. Najczęściej objawia się nieustającym sprawdzaniem wiadomości na portalu społecznościowym,