Iphone 7 – co przygotował dla nas Apple?

przez EduInfo 8 415 views0

Wypuszczenie Iphone 6 zaimponowało użytkownikom nie tylko rozmiarem urządzenia, ale również jego funkcjonalnością. Ale czy jego nowsza wersja zaskoczy nas jeszcze bardziej?

Wersja iPhone 6 jest znacznie smuklejsza od wcześniejszych modeli. Dla porównania model iPhone 5 mierzył 7,6 mm szerokości, a IPhone 6 już 6,9 mm. Charakterystyczną dla iPhona 6 jest funkcja energooszczędności baterii, biorąc pod uwagę jego rozmiar jest to trafne rozwiązanie ze strony Apple.

Pojemność pamięci masowej iPhona 6 wynosi opcjonalnie 16 GB, 64 GB, 128 GB. Smartfon dostępny jest w wersjach kolorystycznych: złotym, srebrnym, i gwiezdna szarość. Można również wyróżnić wypuszczoną na rynek wersję iPhone Plus i iPhone 6s Plus z wprowadzonymi konfiguracjami i ulepszeniami poprzedniego modelu. Dodatkowo iPhone Plus jest minimalnie grubszy od standardowego modelu, niewiele, bo jedynie o 2 mm i ma wydłużony jeszcze bardziej czas pracy na pojedynczym ładowaniu smartfona.

Firma Apple planuje wydać jednakże kolejnego iPhone, tym razem Iphone 7 w nieco odmienionej formie. Ma się to stać, według pojawiających się informacji na początku 2016 roku. W tej chwili wiemy, że Apple stara się stworzyć model odporniejszy na wynik upadków, bardziej od wprowadzonych już wcześniej iPhonów.

Co więcej chodzą słuchy, że urządzenia multimedialne mają być wodoszczelne, a modele luksusowe mają być opcjonalnie wyposażone w 3 GB RAM. Ponadto nowy iPhone 7 ma znacznie się różnić od wprowadzonych wcześniej poprzedników i ma być nadprogramowo pokryty szafirowym szkłem, zwiększając tym samym jego odporność na uszkodzenia mechaniczne. Spekulacje na temat nowego iPhona są różne, jednak tak naprawdę dowiemy się wszystkiego jak pojawi się w sprzedaży lub w dniu jego premiery.

Tylko ile będzie kosztowało takie cudo? Na pewno nie będą to małe sumy, biorąc pod uwagę, że marka pragnie utrzymać swój status firmy wytwarzającej najlepsze urządzenia, w luksusowych wersjach.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>