Gadżety do kuchni – co warto w niej mieć?

przez EduInfo 7 659 views0

Kuchnia jest pomieszczeniem bardzo funkcjonalnym, dlatego też warto zadbać o to, aby była dostosowana do naszych preferencji. Względem tego możemy skorzystać z licznej gamy akcesoriów do kuchni i gadżetów, które nie tylko urozmaicą nasz zasób kuchennych przyborów, ale także przy okazji udekorują swoją obecnością wnętrze kuchenne.

Gadżety do kuchni mogą występować w małej formie, jednak ich użyteczność podczas przyrządzania posiłków może być wielka, a co więcej będą one nie tylko przydatne, ale również designerskie i przezabawne.

Możemy w tym aspekcie wymienić kilka gadżetów, w które z pewnością warto jest się wyposażyć. Są one produkowane z różnych materiałów, w  tym z silikonu, plastiku, drewna czy metalu. Między innymi znajdziemy pośród nich klipsy do zamykania otwartych torebek w formie wąsów, ust, czy zwierzaków.

Tarkę do sera żółtego w formie gitary albo skrzypiec, tematyczne otwieracze do butelek, o niespotykanych i niestandardowych kształtach, magnesy na lodówkę w formie śmiesznych obrazków, literek, czy magnetycznej ramki na zdjęcia, jak również:

  • Zaparzacz do herbaty w formie wymyślnych figurek i śmiesznych zwierzątek zawieszanych na krawędzi szklanki lub kubka, z pewnością umilą czynność parzenia herbaty, a co więcej będą wyglądać bardzo efektownie. Doskonały pomysł na przyszykowanie w takiej formie gorącego napoju naszym gościom.
  • Gadżet do odcedzania białka od żółtka jajka w formie ceramicznego pojemnika w formie twarzy z nosem. Jest to przezabawny gadżet wywołujący sporo śmiechu w momencie użycia.
  • Podstawki pod kawę i herbatę w formie kaset magnetofonowych lub dyskietek komputerowych, nawiązujących tematyką do minionych już lat.
  • Suszarka do naczyń pod postacią plastikowej podstawy i silikonowych wystających z niej ździebeł trawy.
  • Podkładki pod garnki w formie śnieżynek, zwierzątek, owoców i warzyw
  • Akcesoria cukiernicze dla prawdziwych fanów cukiernictwa m.in. rolki tnące do ciasta czy ciekawe rękawice kucharskie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>