Technologia

Gadżety do kuchni – co warto w niej mieć?

Kuchnia jest pomieszczeniem bardzo funkcjonalnym, dlatego też warto zadbać o to, aby była dostosowana do naszych preferencji. Względem tego możemy skorzystać z licznej gamy akcesoriów do kuchni i gadżetów, które nie tylko urozmaicą nasz zasób kuchennych przyborów, ale także przy okazji udekorują swoją obecnością wnętrze kuchenne.

Gadżety do kuchni mogą występować w małej formie, jednak ich użyteczność podczas przyrządzania posiłków może być wielka, a co więcej będą one nie tylko przydatne, ale również designerskie i przezabawne.

Możemy w tym aspekcie wymienić kilka gadżetów, w które z pewnością warto jest się wyposażyć. Są one produkowane z różnych materiałów, w  tym z silikonu, plastiku, drewna czy metalu. Między innymi znajdziemy pośród nich klipsy do zamykania otwartych torebek w formie wąsów, ust, czy zwierzaków.

Tarkę do sera żółtego w formie gitary albo skrzypiec, tematyczne otwieracze do butelek, o niespotykanych i niestandardowych kształtach, magnesy na lodówkę w formie śmiesznych obrazków, literek, czy magnetycznej ramki na zdjęcia, jak również:

  • Zaparzacz do herbaty w formie wymyślnych figurek i śmiesznych zwierzątek zawieszanych na krawędzi szklanki lub kubka, z pewnością umilą czynność parzenia herbaty, a co więcej będą wyglądać bardzo efektownie. Doskonały pomysł na przyszykowanie w takiej formie gorącego napoju naszym gościom.
  • Gadżet do odcedzania białka od żółtka jajka w formie ceramicznego pojemnika w formie twarzy z nosem. Jest to przezabawny gadżet wywołujący sporo śmiechu w momencie użycia.
  • Podstawki pod kawę i herbatę w formie kaset magnetofonowych lub dyskietek komputerowych, nawiązujących tematyką do minionych już lat.
  • Suszarka do naczyń pod postacią plastikowej podstawy i silikonowych wystających z niej ździebeł trawy.
  • Podkładki pod garnki w formie śnieżynek, zwierzątek, owoców i warzyw
  • Akcesoria cukiernicze dla prawdziwych fanów cukiernictwa m.in. rolki tnące do ciasta czy ciekawe rękawice kucharskie.
Przeczytaj także:  Mop elektryczny – szybkie i precyzyjne mycie podłóg
Avatar

EduInfo

About Author

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać

Technologia

5 aplikacji, które musisz mieć w swoim telefonie!

Smartfony prawie całkowicie wyparły z codziennego użytku notatniki i kalendarze. Dla większości osób to pierwsza rzecz po którą sięgają po
Technologia

Czy jesteś uzależniony od Facebooka?

Uzależnienie od Facebooka staje się coraz większym problemem wśród młodych ludzi. Najczęściej objawia się nieustającym sprawdzaniem wiadomości na portalu społecznościowym,