Ciekawe propozycje prezentów na Dzień Babci!

przez EduInfo 2 937 views0

dzien-babci-prezenty

Ciekawe propozycje prezentów na Dzień Babci!

Babcie to prawdziwy skarb dla każdego wnuczka, dlatego w ten szczególny dzień warto poświęcić nieco czasu na przygotowanie zachwycającego i wyjątkowego prezentu. Każda Babcia z pewnością ma inny, niepowtarzalny gust, jednak poniższe zestawienie może posłużyć jako porządna dawka inspiracji. Zobacz nasze propozycje na kreatywny prezent z okazji Dnia Babci!

  1. Personalizowany tort

Słodki tort z napisem, bądź samodzielnie wybranym, jadalnym zdjęciem to doskonała propozycja na ten wyjątkowy dzień. Pięknie przystrojony, o ulubionym smaku będzie stanowił ucztę dla wszystkich zgromadzonych członków rodziny. Tort można również przygotować samodzielnie, jeżeli posiadamy chociażby podstawowe zdolności kulinarne, jednak w przypadku niewystarczającej ilości czasu, wygodną opcją jest zamówienie smakołyka z dostawą pod drzwi.

tort-na-dzien-babci

  1. Czekoladki w różnej formie

Obecnie mamy szeroki wybór słodyczy, które powstały z myślą o szczególnych okazjach. Czekolada nie musi mieć tradycyjnego kształtu, ponieważ bez trudu znajdziemy słodkie upominki w formie kuchennych przyrządów, kwiatków czy serduszek. Często producenci zapewniają również możliwość grawerowania imienia, bądź własnego napisu.

  1. Zestaw filiżanek

Jest to jeden z niezwykle praktycznych prezentów, które  z pewnością szybko znajdą zastosowanie w codziennych czynnościach. Filiżanki, w których Babcia będzie z uśmiechem na twarzy przygotowała poranną herbatę, mogą posiadać bardzo ciekawe wzory oraz oryginalny design. W sklepach zarówno internetowych, jak i stacjonarnych znajdziemy szeroki wybór oraz piękne komplety naczyń.

prezent-dla-babci-filiżanki

  1. Fartuszek

Fartuszki kuchenne z własnym napisem będą idealnym prezentem dla Babć, które specjalizują się w domowych wypiekach i chętnie tworzą nowe potrawy. Jest to również jeden z praktycznych upominków, które z pewnością nie raz okażą się przydatne. Fartuszki mogą być w całości zaprojektowane przez Ciebie: fason, wzory, napisy, kolorystyka. Pełna dowolność w wyborze sprawia, że prezent będzie unikalny i spersonalizowany.

  1. Bukiet z herbat

Ostatnim pomysłem są bukiety, które układane są z torebeczek herbat. Taki upominek pięknie się prezentuje, a zawartość z pewnością się nie zmarnuje. Sklepy oferują różną kolorystykę oraz style wiązania i układania herbat, a także możliwość wybrania smaków. Bukiet ulubionych herbat sprawi naszym Babciom wiele radości, a prezent będzie należał do niezwykle kreatywnych i wyjątkowych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>