Wycieczki last minute – jak kupować?

przez EduInfo 2 719 views0

Oferty wycieczek last minute już od dawna są niezwykle popularne. Wiele osób szuka atrakcyjnych cenowo wyjazdów w rozmaite zakątki świata, wśród których można znaleźć prawdziwe perełki.

Jak wybierać oferty last-minute?

Wycieczki last minute pojawiają się na kilka lub kilkanaście dni przed datą jej rozpoczęcia. Dla biur podróży jest to okazja do sprzedania miejsc w sytuacji, kiedy miejsca się nie sprzedały bądź ktoś zrezygnował z wyjazdu.

O czym powinniśmy pamiętać kupując wycieczki last minute, by nie dać się oszukać? Przede wszystkim wiele biur stara się przyciągnąć klientów chwytliwym hasłem „last minute” i sprzedaje zwykłe wycieczki pod tym szyldem. Lepiej przed zakupem zorientować się i porównać ceny wycieczek w podobnym standardzie w różnych biurach podróży. Wycieczki last minute powinniśmy kupować z myślą o miłej niespodziance, której nie można zaplanować ze szczegółami.

Gdzie szukać?

Takie oferty można znaleźć w różnych miejscach. Najpopularniejszym źródłem informacji jest oczywiście internet. Na stronach internetowych biur podróży mamy informacje o najnowszych ofertach wycieczek last minute. Niektóre z biur publikują takie oferty danego dnia, inne z kolei mają na nie obniżki w określonych godzinach.

Jeśli znaleźliśmy już interesującą nas wycieczkę last minute, warto sprawdzić dokładnie tą ofertę.  Jakie są warunki zakwaterowania, czy cena wyżywienia jest wliczona w cenę, z którego lotniska jest odlot i przylot. Przy wycieczkach last minute dostajemy gotową ofertę, którą możemy przyjąć lub też nie. Tym samym nie możemy zmienić warunków zakwaterowania czy miejsca, skąd będziemy odlatywać. Warto więc przeliczyć koszt takiej wycieczki i czy np. dojazd do lotniska lub wykup dodatkowego wyżywienia nie podroży tak kosztów, że wycieczka last minute będzie nią tylko z nazwy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>