Nowości

Jakie zalety posiada lodówka z funkcją No Frost?

O zaletach posiadania w swoim gospodarstwie domowym profesjonalnej chłodziarko-zamrażarki można pisać bardzo wiele. Przede wszystkim pozwala na komfortowe przechowanie dużej ilości jedzenia, zamrażanie produktów oraz ułatwia zachowanie przez dłuższy czas smaku i aromatu żywności.

Współczesne modele lodówek posiadają wiele funkcji, które jeszcze bardziej ułatwiają przechowywanie jedzenia i sprawiają, że możemy cieszyć się ich świeżością. Jedną z funkcji o jakiej warto dowiedzieć się nieco więcej jest technologia No Frost. Na czym polega i jakie właściwości posiada chłodziarko-zamrażarka z tą funkcją?

No Frost – maksymalne ułatwienie w przechowywaniu żywności

Lodówki No Frost pozwalają na znacznie bardziej higieniczne przechowywanie żywności bez konieczności wykonywania okresowego rozmrażania jedzenia. Dzieje się tak za sprawą stałej cyrkulacji powietrza i regularnemu osuszaniu lodówki przez system. Dzięki tej technologii chłodzące powietrze dociera wszędzie, ale na półkach i ściankach urządzenia nie powstaje niepotrzebny lód i szron, który zajmuje niepotrzebne miejsce. Wyjęte produkty nie potrzebują więc zbyt dużo czasu na kłopotliwe rozmrożenie po wyjęciu, jak również zachowują dłużej swoje właściwości oraz smak i nie psują się zbyt szybko. Ponadto, ten system pozwala na skuteczne i wygodne przechowywanie każdego typu żywności. Tę funkcję znajdziemy m.in. w urządzeniach marki LG.

Wybierz model LG

Wybierając jeden z modeli chłodziarko-zamrażarek firmy LG, oprócz funkcji Total No Frost, otrzymujemy także szereg innych ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest system Fresh O Zone, dzięki któremu lodówki posiadają specjalne komory ze stałą temperaturą 0 stopni Celsjusza. To rozwiązanie pozwala na dłuższe zachowanie świeżości oraz aromatu przechowywanych produktów i umożliwia rozpoczęcie gotowania od razu po wyjęciu żywności – szybko i bez niepotrzebnej straty cennego czasu. Ponadto, dzięki posiadaniu lamp typu LED w lodówkach jest jasno, są one też znacznie bardziej wytrzymałe niż te, które możemy znaleźć w tradycyjnych lodówkach. Urządzenia marki pozwalają również na szybkie przygotowanie kostek lodu, które są niezbędnym dodatkiem do napojów np. podczas różnych imprez, spotkań i uroczystości.

Przeczytaj także:  Własnoręcznie robione świeczki

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest możliwość korzystania z dozownika wody, dzięki przenośnemu zbiornikowi wody. Warto dodać, że w niektórych modelach zamiast zbiornika z wodą sprawdzi się też butelka z wodą. Dzięki technologii Moist Balance Crisper przechowywanie owoców i warzyw jest znacznie łatwiejsze. Kratownica w chłodziarko-zamrażarce utrzymuje optymalny poziom wilgotności, dzięki gromadzeniu się na niej wody odparowanej z owoców i warzyw. Co istotne, lodówki będą też idealnym sprzętem w małych pomieszczeniach i powierzchniach, ponieważ zostały  stworzone w stylu Zero Clearance, który zapewnia nam dostęp do szuflad nawet wtedy, kiedy drzwi nie są w pełni otworzone.

Każdy sprzęt LG tworzony jest tak, aby zagwarantować klientom maksymalne korzyści i profesjonalny sprzęt, którego działanie jest bezkonkurencyjne na rynku. Chłodziarko-zamrażarki LG charakteryzują się również, oprócz swojej niezwykłej funkcjonalności, ciekawym designem i klasycznym wzornictwem, dzięki czemu będą dobrze prezentować się w każdym stylu wystroju wnętrza kuchni.

Avatar

EduInfo

About Author

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Ci się spodobać

Nowości

Jak tanio zmienić wystrój w kuchni?

Kuchnia jest to pomieszczenie w domu, w którym zazwyczaj spędzamy bardzo dużo czasu. Aranżacja tego miejsca szybko może się więc
Nowości

Kuchnia idealna – jak ją urządzić?

Kuchnia jest pomieszczeniem w domu, które nazywane jest sercem w domu. Warto przy urządzaniu tego wnętrza pamiętać, aby było dostosowane