TOP3 – porównanie butów snowboardowych dla kobiet

przez EduInfo 3 107 views0

Według rankingów internetowych dotyczących sprzedaży butów snowboardowych w 2015 roku na pierwszym miejscu znalazła się firma Northwave, drugie miejsce przypadło marce Burton a ostatnie Flow.

Dzisiaj skupiamy całą uwagę na Paniach i sprzęcie snowboardowym. W zestawieniu porównanym twardość buta, dostosowanie do poziomu umiejętności oraz wykorzystane technologie i udogodnienia.

TOP3 – przegląd butów snowboardowych

SALOMON PEARL BLACK

FLEX: 4/10

PRODUCENT: SALOMON

POZIOM: początkująca i średniozaawansowana

UŻYTE TECHNOLOGIE: system szybkiego wiązania QuickLock, podeszwa FlightWeight, dopasowująca się wkłada Silver Fit.

To wygodne buty z dopasowującą się do kształtu stopy wkładką oraz łatwym systemem wiązania. Są antypoślizgowe, nie uciskają stopy i mają antypoślizgową podeszwę. Co ciekawe po kilku dniach noszenia pod wpływem temperatury buty idealnie dopasują się do kształtu naszej stopy.

HEAD 500 4D BOA

FLEX: 5/10

PRODUCENT: HEAD

POZIOM: średniozaawansowana

UŻYTE TECHNOLOGIE: system sznurowania BOA, podeszwa Moonwalker

Szczególnie wytrzymały, stabilny i gwarantujący przyczepność do podłoża dzięki podeszwie Moonwalker. Head 500 4D powstał z myślą o wypożyczalniach, dlatego ich konstrukcja jest dużo mocniejsza.

BURTON STARSTRUCK BOA

FLEX: 3/10

PRODUCENT: HEAD

POZIOM: średniozaawansowana i zaawansowana

UŻYTE TECHNOLOGIE: system sznurowania BOA, TrueFit, konstrukcja Total Comfort

Dzięki zastosowaniu technologii TrueFit but jest idealnie dopasowany do kobiecej stopy – zapewnia to niesamowity komfort podczas jazdy. Podeszwa DynoLITE zapewnia amortyzację, a w środku znajduje się wkładka zabezpieczająca przed wpadaniem śniegu do buta.

Ważne! Pamiętaj, aby zawsze przymierzać but i ocenić komfort dopiero po zasznurowaniu obuwia. Podczas podejmowania decyzji zwróć uwagę na długość, szerokość, sztywność i system sznurowania. W ten sposób łatwiej będzie Ci wybrać spośród kilkudziesięciu modeli.

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>