Ciekawe aplikacje na androida

przez EduInfo 8 610 views0

Świat bez smartfonów.. cóż, niektórzy z trudem wyobrażają sobie, jak mogli funkcjonować bez przydatnych aplikacji i szybkiego połączenia z internetem. Twórcy systemów operacyjnych zasypują nas coraz to większymi możliwościami technicznymi wygodą obsługi naszych telefonów. Warto przyjrzeć się, jakie ciekawe aplikacje są dostępne dla telefonów z androidem.

Aplikacje na androida dla ludzi mobilnych i aktywnych

Jedną z ciekawszych i praktyczniejszych aplikacji jest Keep. Ciekawa aplikacja na androida stworzona przez Google, która usprawni tworzenie list zakupów, listy rzeczy do zrobienia itp. Dzięki tej aplikacji możemy stworzyć listę rzeczy do wykonania, ustawić odpowiednie przypomnienie, edytować, zmieniać i udostępniać ją innym użytkownikom.

Kolejną aplikacją, bez której nie obędą się użytkownicy komunikacji miejskiej, jest jakdojade.pl. Zazwyczaj strony internetowe komunikacji miejskich w Polsce nie są zbyt wygodne w obsłudze. W aplikacji na androida jakdojade.pl mamy do wyboru wszystkie większe miasta Polski, możemy znaleźć swoją lokalizację i najszybsze połączenie tramwajowo/autobusowe. Jeśli musimy szybko się przemieścić, to ta aplikacja nam to bardzo ułatwi.

Niemal każdy słucha muzyki na smartfonie, aplikacji do tego jest kilka. Jedną z ciekawszych aplikacji na androida jest Spotify. Jest ona bardzo wygodna w użyciu, można tworzyć swoje playlisty a także znaleźć dedykowaną muzykę do biegania, która dostosuje się do naszego tempa.

Instagram to aplikacja, która podbiła serca wielu użytkowników. Dzięki tej aplikacji na androida możemy stworzyć naprawdę piękne zdjęcia, wzbogacać je o różne efekty a do tego szybko udostępnić je naszym znajomym. Dla miłośników fotografii pozycja obowiązkowa.

Smartfon nie tylko ułatwia życie, ale również zapewnia rozrywkę. Z ciekawszych gier-aplikacji na androida warto wymienić Clash of clans. Budowa swojej wioski, obrona jej przed najeźdźcami i poszukiwanie zasobów wciąga bardzo szybko i trudno się od niej oderwać.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>