Dlaczego warto korzystać z kantorów online?

przez EduInfo 3 422 views0

kantory online dlaczego warto

Wymiana walut jeszcze nigdy nie była tak prosta! Oto kilka powodów, dla których warto korzystać z kantorów online.

Kantory online to rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb współczesnego konsumenta. Wygodne, gwarantujące dostęp 24 godziny na dobę, a także zapewniające oszczędności. Czego chcieć więcej?

Oszczędności na spreadach

W przeciwieństwie do tradycyjnych kantorów, czy banków — kantory online gwarantują prawdziwe oszczędności na kursach wymiany. Często jest to różnica wynosząca nawet kilkadziesiąt groszy, co jest odczuwalne, przy częstszych oraz większych transakcjach.

Wygodna platforma

By wymieniać pieniądze wystarczy skorzystać z platformy wymiany walut. Ta jest nie tylko intuicyjna, ale także zapewnia dostęp do wiedzy specjalistów, takich jak obsługa klienta, dealerzy walutowi, czy doradcy ds. rynków finasowych.

Korzyści dla przedsiębiorców

Wybranie kantorów online to także korzyści dla przedsiębiorców. Ci, którzy wykonują regularnych i dużych wymian — takich powyżej 10 tysięcy euro, mogą liczyć na możliwość negocjowania ceny kursów. Co więcej, dla stałych klientów oraz tych, którzy polecają platformę dalej są przygotowane specjalne zniżki i rabaty.

Szybko i tanio!

Kantor Fritz Exchange realizuje 90% transakcji błyskawicznie. Większość z nich odbywa się raptem w 15 minut! To znacznie krócej, niż gdybyśmy chcieli wymienić walutę w kantorach tradycyjnych, gdzie musimy liczyć się z czasem poświęconym na dojście do danego miejsca, czekanie w kolejce oraz oczywiście powrót do domu. Kantory online zapewniają minimalny czas oczekiwania, a my nawet nie musimy ruszać się z domu. Czy to nie scenariusz idealny?

Innowacje 

Kantor Fritz Exchange to nie tylko jeden z liderów na rynku, ale także marka dbająca o innowacje. Za przykład może posłużyć kantor automatyczny, który umożliwia prostą i bezpośrednią wymianę gotówki. Kantor automatyczny wyglądem przypomina bankomat, jest dostępny 24 godziny na dobę, zapewnia automatyczną aktualizację kursów, umożliwia wymianę między 9 walutami, a także posiada obsługę w 5 językach.

Warto korzystać z usług kantorów online, bo to wygoda i oszczędność czasu, bez konieczności wychodzenia z domu. Prosto, szybko, tanio i z fachową pomocą.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>