Sylwester w górach

przez EduInfo 6 283 views0

Warto spędzić sylwestra w wyjątkowy sposób oraz w gronie przyjaciół. Niektórzy wolą spędzić go z najbliższymi w domu, inni lubią pójść na zorganizowaną zabawę taneczną, z kolei dla pozostałych osób jest to doskonała okazja do kilkudniowego wyjazdu. Z racji tego, że Sylwester przypada na środek zimy, wiele osób chce spędzić go w górach.

Dlaczego warto?

Sylwester w górach jest okazją do spędzenia tego wieczoru w pięknej okolicy. W czasie tego wyjazdu można również poszusować na nartach lub oddać się innym, zimowym rozrywkom. Osoby, które chciałyby w ten sposób spędzić koniec roku, powinny pomyśleć o tym już kilka miesięcy przed 31 grudnia. Niestety, miejsca na tą okazję rozchodzą się bardzo szybko. Oprócz szybkiej rezerwacji, powinniśmy pomyśleć także, jaki typ imprezy nas by interesował.

Co wybrać?

Niektóre hotele organizują imprezę sylwestrową, jeśli więc zależy nam na takiej zabawie, to powinniśmy poszukać tego typu ofert. Wybierając się dużą grupą, możemy urządzić zabawę sylwestrową we własnym gronie. Wtedy powinniśmy sprawdzić, czy w wybranym przez nas miejscu noclegowym jest np. wspólna sala, w której możemy potańczyć lub posiedzieć w miłym towarzystwie.

Na sportowo

Osoby, które wybierają sylwestra w sportowym stylu, powinny sprawdzić dostępność wyciągów narciarskich w te dni. Dzień 1 stycznia jest dniem ustawowo wolnym, więc niektóre wyciągi lub wypożyczalnie sprzętu mogą być zamknięte.

Jak dojechać?

Organizacja sylwestra w górach obejmuje również dojazd, który może być problematyczny w te dni. Jeśli wybieramy komunikację zbiorową (autobus, pociąg, samolot), to być może trzeba będzie wykupić wcześniej bilet. Niektóre miejscowości górskie, nawet turystyczne, w dni sylwestrowo noworoczne mogą być słabiej skomunikowane. Warto więc sprawdzić możliwe dojazdy i odjazdy w te dni.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>